
Верстат слюсарний для роботи та зберігання інструменту
від 100 ₴
- В наявності
+380 (97) 662-02-01
Якщо немає зв'язку пишіть у Viber - +380 (97) 662-02-01Якщо немає зв'язку то WhatsApp
- +380 (97) 662-02-01Якщо немає зв'язку то у Telegram
- +39 (066) 311-19-82
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
В продажу є верстат слюсарний для роботи та зберігання інструменту.
Габарити 1670х720х800мм
Вага від150 до 200 кг.
Також є залізні шафи різих розмірів, станки фрезерні, токарні, лещата, тельфер, та інше.
Багато інструменту для обробки металів.
Тільки самовивіз з с. Блиставиця, Бучанський р-н Київська обл.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Вживані |
| Тип обладнання | Верстат слюсарний |
| Матеріал корпусу верстака | Метал |
| Матеріал стільниці | Метал |
| Загальні параметри | |
| Вага | 150 кг |
| Ширина | 1670 мм |
| Глибина | 720 мм |
| Висота | 800 мм |
| Основні | |
| Матеріал | Метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 100 ₴










